Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

01.

Konu Anlatım Özetleri

Öğrenci tarafından izlenen her bir video ile tam uyumlu konu anlatımlı özetler sisteme entegre edilmiştir. Öğrenci bu konu özetlerini dijital ve basılı olarak kullanabilmektedir. Bu materyaller öğretimin etkinleşmesine, tamamlama ve tekrar çalışmalarında kurumların ihtiyaç duyacağı materyalin karşılanmasına katkı sunmaktadır.

02.

Green Box Ders Videoları:

Animasyon destekli hazırlanan ders videoları öğrencilerin dersleri hem daha eğlenceli hem de daha hızlı öğrenmelerine olanak sağlar. Video konu anlatımları MEB öğretim programına tam uyumludur, tüm konu ve kazanımları kapsamaktadır. Animasyon destekli hazırlanan videolar öğretimin kalıcı hale gelmesine, öğretim sürecinde ki tekrar ve tamamlama çalışmalarına tam katkı sunmaktadır.

03.

Konu Tarama Testleri:

Öğrenci tarafından izlenen her bir video ile tam uyumlu konu kavrama testleri sisteme entegre edilmiştir. Sisteme entegre edilen her bir teste ait sorunun çözüm videoları ders anlatım formatında sisteme yüklenmiştir. Ayrıca TeknoX YAPAY ZEKA uygulaması ile testin değerlendirilmesi anında yapılabilmektedir.

04.

Online Deneme Sınavları:

Etkin öğretim sürecinin çıktılarının bir bütün halinde değerlendirilebilmesi amacıyla tüm sınıf düzeylerinde sisteme 90 adet deneme sınavı entegre edilmiştir. Sisteme entegre edilen her bir deneme sınavına ait sorunun çözüm videoları ders anlatım formatında sisteme yüklenmiştir. Ayrıca TeknoX YAPAY ZEKA uygulaması ile testin değerlendirilmesi anında yapılabilmekte olup sınav sonrasında öğrencinin tam öğrenmeyi sağlayabilmesi için yapay zeka desteği ile anında konu anlatımlı videolara yönlendirilmektedir.